Studentský batoh ROTH 22034 B

Studentský batoh ROTH 22034 B

Kód zboží: 22034

Popis Studentský batoh ROTH 22034 B

Dvě objemné komory pojmou všechno učení. Nejvíce se jej vejde do zadní objemné komory, ve které najdete i polstrovanou kapsu na notebook a menší polstrovanou kapsu, třeba na mobil. V přední užší komoře je pak ještě síťová kapsa na drobnosti a karabina na klíče v dlouhé pružence. Přední kapsy můžete použít na drobnosti, svačinu, nebo třeba na uložení pouzdra ETUE 22034 ve stejném designu.

Další menší kapsu na zip najdete na boku batohu. Na druhém boku je pak síťová kapsa na lahev s kompresním popruhem. Dáte do ní i PETku o objemu 1,5 litru.

Záda batohu jsou pevně vyztužena hliníkovým rámem, jsou měkce polstrovaná a anatomicky tvarovaná. Pohodlné nošení batohu zajistí i polstrované ramenní popruhy s výškově nastavitelným hrudním páskem.

Reflexní prvky jsou jemně zasazené do střihu batohu tak, aby byly na všech jeho stranách - čele, bocích i na ramenních popruzích. Látka batohu je opatřena zátěrem proti dešti.

Další vychytávky:

• poutko na přenášení batohu v ruce
  • kovové taháčky
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA

Vaše názory Studentský batoh ROTH 22034 B

Máte s tímto produktem Studentský batoh ROTH 22034 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh ROTH 22034 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)