Studentský batoh OXY Zero Ranger

Studentský batoh OXY Zero Ranger

Kód zboží: KPP9-24023

Popis Studentský batoh OXY Zero Ranger

• Studentský batoh řady Oxy Zero je využitelný do školy, do práce i k volnočasovým aktivitám.
  • Díky kapse na notebook, odlehčenosti i polstrování se stane oblíbeným batohem pro každého.
  • Disponuje mnoha kapsami, do kterých si jednoduše schováte sešity i důležité pracovní materiály.
  • Vše bude mít své místo a vy nic nebudete muset hledat Objem: 22 l. Nosnost: 8 kg.

Vaše názory Studentský batoh OXY Zero Ranger

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Zero Ranger nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Zero Ranger koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)