Studentský batoh OXY Zero flowers

Studentský batoh OXY Zero flowers

Kód zboží: KPP8-41720

Popis Studentský batoh OXY Zero flowers

Studentský batoh řady Oxy Zero je využitelný do školy, do práce i k volnočasovým aktivitám. Díky kapse na notebook, odlehčenosti i polstrování se stane oblíbeným batohem pro každého. Disponuje mnoha kapsami, do kterých si jednoduše schováte sešity i důležité pracovní materiály. Vše bude mít své místo a vy nic nebudete muset hledat.

Rozměry:</b> 48 x 26 x 20 cm
<b>Objem:</b> 22 l
<b>Nosnost:</b> 8 kg
<b>Nízká hmotnost:</b> ? 750 g

Vaše názory Studentský batoh OXY Zero flowers

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Zero flowers nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Zero flowers koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)