Studentský batoh OXY Zero Blue

Kód zboží: KPP8-41520
do týdne

Popis Studentský batoh OXY Zero Blue

Studentský batoh řady Oxy Zero je využitelný do školy, do práce i k volnočasovým aktivitám. Díky kapse na notebook, odlehčenosti i polstrování se stane oblíbeným batohem pro každého. Disponuje mnoha kapsami, do kterých si jednoduše schováte sešity i důležité pracovní materiály. Vše bude mít své místo a vy nic nebudete muset hledat.

• Rozměry: 48 x 26 x 20 cm
  • Objem:22 l
  • Nosnost:8 kg
  • Nízká hmotnost: 750 g

Vaše názory Studentský batoh OXY Zero Blue

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Zero Blue nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Zero Blue koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátšest např. (58, 62, 43, apod.)