Studentský batoh OXY Style Grey

Studentský batoh OXY Style Grey

Kód zboží: KPP7-72221

Popis Studentský batoh OXY Style Grey

Svěží, městský styl? Ano! batoh řady OXY STYLE zaujme svou střídmostí, vkusem i použitými kvalitními materiály. Perfektně sedí, má totiž anatomicky tvarovaná prodyšná záda, nastavitelné polstrované ramenní popruhy a také nastavitelný hrudní popruh – vše pro pohodlnou cestu do školy i ze školy. Nezbytnou nutností je kapsa na notebook a vnitřní kapsy, díky kterým bude v batohu vše na svém místě. batohy této řady jsou lehounké, přesto poskytují značný prostor. Pojmou až 28 litrů věcí, bez kterých se váš teenager ve škole neobejde. Uvedená ergonomie batohu zaručuje příjemné denní nošení, stálý tvar a velkou oblibu mezi samotnými studenty.

Rozměry: 46 x 32 x 18 cm
Objem:  28 l
Nosnost: 8 kg
Nízká hmotnost: 990 g

Vaše názory Studentský batoh OXY Style Grey

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Style Grey  nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Style Grey  koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)