Studentský batoh OXY Style Flowers

Kód zboží: KPP7-98320
do týdne

Popis Studentský batoh OXY Style Flowers

• Svěží, městský styl? Ano! batoh řady OXY STYLE zaujme svou střídmostí, vkusem i použitými kvalitními materiály.
  • Perfektně sedí, má totiž anatomicky tvarovaná prodyšná záda, nastavitelné polstrované ramenní popruhy a také nastavitelný hrudní popruh – vše pro pohodlnou cestu do školy i ze školy.
  • Nezbytnou nutností je kapsa na notebook a vnitřní kapsy, díky kterým bude v batohu vše na svém místě.
  • batohy této řady jsou lehounké, přesto poskytují značný prostor.
  • Pojmou až 28 litrů věcí, bez kterých se váš teenager ve škole neobejde.
  • Uvedená ergonomie batohu zaručuje příjemné denní nošení, stálý tvar a velkou oblibu mezi samotnými studenty.

Vaše názory Studentský batoh OXY Style Flowers

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Style Flowers nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Style Flowers koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)