Studentský batoh Oxy Style Dark camo

Studentský batoh Oxy Style Dark camo

Popis Studentský batoh Oxy Style Dark camo

Určitě oceníte jeho promyšlený vnější design: sympatický tvar, anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, přední kapsu na zip i extra boční kapsy. Otevřená boční kapsa slouží na láhev, malá kapsička na zip z druhé strany ukryje telefon či klíče. Hravé rozmístění kontrastních detailů vás bude bavit. Ramenní popruhy a popruh na hrudi si můžete libovolně nastavit.
Jeho vnitřní členění si zamilujete: 2 oddělené komory, praktická kapsa na notebook velikosti 15“, menší kapsa na tablet, nebo čtečku do velikosti 10“ a jako bonus menší kapsa s organizérem na různé školní drobnosti. Nepořádku, sbohem.

Rozměry: 460 x 320 x 180 mm
Objem: 27 l
Nosnost: 8 kg
Nízká hmotnost: ˂ 990 g

Vaše názory Studentský batoh Oxy Style Dark camo

Máte s tímto produktem Studentský batoh Oxy Style Dark camo nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Oxy Style Dark camo koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)