Studentský batoh OXY Style ARMY

Studentský batoh OXY Style ARMY

Kód zboží: 7-71620

Popis Studentský batoh OXY Style ARMY

• Svěží, městský styl? Ano! batoh řady OXY STYLE zaujme svou střídmostí, vkusem i použitými kvalitními materiály.
  • Perfektně sedí, má totiž anatomicky tvarovaná prodyšná záda, nastavitelné polstrované ramenní popruhy a také nastavitelný hrudní popruh – vše pro pohodlnou cestu do školy i ze školy.
  • Nezbytnou nutností je kapsa na notebook a vnitřní kapsy, díky kterým bude v batohu vše na svém místě. batohy této řady jsou lehounké, přesto poskytují značný prostor.
  • Pojmou až 28 litrů věcí, bez kterých se váš teenager ve škole neobejde. Uvedená ergonomie batohu zaručuje příjemné denní nošení, stálý tvar a velkou oblibu mezi samotnými studenty.
  • Rozměry: 460x320x180 mm
  • Nosnost 8 kg
  • Nízká hmotnost: 990g

Vaše názory Studentský batoh OXY Style ARMY

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Style ARMY nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Style ARMY koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátšest např. (58, 62, 43, apod.)