Studentský batoh OXY Sport flowers

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Studentský batoh OXY Sport flowers

Kód zboží: KPP8-39721

Popis Studentský batoh OXY Sport flowers

• Studentský i volnočasový školní batoh řady OXY SPORT vyniká ergonomicky tvarovanými zády, nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a hrudním popruhem, díky kterým se pohodlně nosí.
  • batoh se skládá ze dvou hlavních komor a jedné menší přední kapsičky opatřenými pevnými zipy a praktickými poutky.
  • Uvnitř batohu je vyztužená kapsa na notebook do 15, karabina na klíče a menší kapsa na drobnosti.
  • Nechybí také boční kapsa na lahev na pití a řada reflexních prvků, díky kterým je batoh lépe viditelný.
  • Batoh je ideální jak do školy pro školáky na druhém stupni tak i pro volnočasové aktivity studentů a dospělých.

Vaše názory Studentský batoh OXY Sport flowers

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Sport flowers nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Sport flowers koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdva např. (58, 62, 43, apod.)