Studentský batoh OXY Sport Camo boy

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Studentský batoh OXY Sport Camo boy

Popis Studentský batoh OXY Sport Camo boy

Studentský i volnočasový školní batoh řady OXY SPORT vyniká ergonomicky tvarovanými zády, nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a hrudním popruhem, díky kterým se pohodlně nosí. batoh se skládá ze dvou hlavních komor a jedné menší přední kapsičky opatřenými pevnými zipy a praktickými poutky. Uvnitř batohu je vyztužená kapsa na notebook do 15, karabina na klíče a menší kapsa na drobnosti. Nechybí také boční kapsa na lahev na pití a řada reflexních prvků, díky kterým je batoh lépe viditelný. Batoh je ideální jak do školy pro školáky na druhém stupni tak i pro volnočasové aktivity studentů a dospělých.

Rozměry:</b> 46 x 32 x 15 cm
<b>Objem:</b> 27 l
<b>Nosnost:</b> 8 kg
<b>Nízká hmotnost:</b> ? 830 g

Vaše názory Studentský batoh OXY Sport Camo boy

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Sport Camo boy nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Sport Camo boy koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicet např. (58, 62, 43, apod.)