Studentský batoh OXY Sport B&W

AKCE

Studentský batoh OXY Sport B&W

Platí do vyprodání zásob
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 18.5.2022 1:00:00

Popis Studentský batoh OXY Sport B&W

Studentský i volnočasový školní batoh řady OXY SPORT vyniká ergonomicky tvarovanými zády, nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a hrudním popruhem, díky kterým se pohodlně nosí. batoh se skládá ze dvou hlavních komor a jedné menší přední kapsičky opatřenými pevnými zipy a praktickými poutky. Uvnitř batohu je vyztužená kapsa na notebook do 15, karabina na klíče a menší kapsa na drobnosti. Nechybí také boční kapsa na lahev na pití a řada reflexních prvků, díky kterým je batoh lépe viditelný. Batoh je ideální jak do školy pro školáky na druhém stupni tak i pro volnočasové aktivity studentů a dospělých.

Rozměry:</b> 46 x 32 x 15 cm
<b>Objem:</b> 27 l
<b>Nosnost:</b> 8 kg
<b>Nízká hmotnost:</b> ? 830 g

Vaše názory Studentský batoh OXY Sport B&W

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY Sport B&W  nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY Sport B&W  koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesáttři např. (58, 62, 43, apod.)