Studentský batoh OXY SCOOLER Blue

Studentský batoh OXY SCOOLER Blue

Kód zboží: KPP8-02323

Popis Studentský batoh OXY SCOOLER Blue

• Oxy Scooler je tříkomorový batoh pro žáky i studenty s boční kapsou na láhev, organizérem, vnitřní malou kapsou a disponuje také kapsou na notebook do velikosti 15.
  • Nastavitelné ramenní popruhy i hrudní popruh společně s anatomicky tvarovaným prodyšným zádovým systémem přinášejí maximální pohodlí při nošení.
  • Samozřejmě nechybí reflexní prvky.
  • Rozměry: 45 x 30 x 16 cm. Objem: 23 l. Nosnost: 8 kg. Nízká hmotnost: ? 910 g.

Vaše názory Studentský batoh OXY SCOOLER Blue

Máte s tímto produktem Studentský batoh OXY SCOOLER Blue nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh OXY SCOOLER Blue koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdva např. (58, 62, 43, apod.)