Studentský batoh - Girl power! Topgal SURI 21028 G

Studentský batoh - Girl power! Topgal SURI 21028 G

Kód zboží: SURI 21028 G

Popis Studentský batoh - Girl power! Topgal SURI 21028 G

•   Pevná polstrovaná záda s výztuhou vhodný od 2. stupně ZŠ/150 cm výšky nastavitelné ramenní popruhy a hrudní přezka Dvoukomorový sedumadvacetilitrový objemný batoh s dvěma předními kapsičkami je ideální společník na druhý stupeň ZŠ, SŠ, VŠ, ale i na volný čas.
  • Zadní komora je nejobjemnější, pojme všechno potřebné těžké učení. Na zádové části je uvnitř našitá polstrovaná kapsa na notebook nebo dokumenty a ještě jedna menší, třeba na mobil. Přední užší komora ukrývá síťovou kapsu na drobnosti a pruženku s karabinkou na klíče
  • Na přední části batohu jsou pak dvě menší kapsy. Do obou se bez problémů vejde penál ETUE 21028 ve stejném designu. Záda batohu jsou měkce polstrovaná, anatomicky tvarovaná, vyztužená lehkou hliníkovou výztuhou. Batoh se bude pohodlně nosit i díky ergonomicky tvarovaným, polstrovaným ramenním popruhům s výškově nastavitelnou hrudní přezkou. Láhev na pití dejte do síťové kapsy na boku batohu.
  • Ta je opatřena kompresním popruhem, takže do ní upevníte bez problémů i lahev o objemu 1,5 litru. Na druhém boku batohu je pak menší kapsa na zip. Reflexní prvky najdete na všech stranách batohu. Batoh je opatřen zátěrem proti dešti, dno je z odolného a nepromokavého materiálu TOPDURA.
  • Další vychytávky: poutko na přenášení batohu v ruce decentní, ale funkční reflexní prvky objem 27 litrů
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Studentský batoh - Girl power! Topgal SURI 21028 G

Máte s tímto produktem Studentský batoh - Girl power! Topgal SURI 21028 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh - Girl power! Topgal SURI 21028 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)