Studentský batoh Friends Walk Together

Studentský batoh Friends Walk Together

Kód zboží: KPP8-04519

Popis Studentský batoh Friends Walk Together

• Studentský batoh z řady OXY v motivu Friends Walk Together potěší všechny malé i větší školačky, ale také studentky.
  • Aby se batoh příjemně nosil, má anatomicky tvarovatelná záda s kvalitní konstrukcí.
  • Objem batohu je 28 litrů a pohodlně se do něj vejdou všechny školní potřeby.
  • Batoh je úžasně prostorný - najdete v něm tři kapsy, kapsu na notebook a na láhev s pitím.
  • Nezapomněli jsme ani na reflexní prvky, díky kterým vaši slečnu nikdo nepřehlédne
  • Rozměry: 440 x 330 x 200 mm
  • Objem:  28 l
  • Nosnost: 8 kg
  • Nízká hmotnost:1 050 g

Vaše názory Studentský batoh Friends Walk Together

Máte s tímto produktem Studentský batoh Friends Walk Together nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Friends Walk Together koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)