Studentský batoh Floorball

Popis Studentský batoh Floorball

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem

Parametry batohu:

Rozměr: výška 460mm, šířka 340mm, hloubka 200mm

Hmotnost: 0,8 kg

Nosnost: 8 kg

Objem: 25 l

VLASTNOSTI BATOHU:

• 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM – batoh perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení.
  • BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je batoh vybaven reflexní pásky na všech stranách, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
  • VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - hlavní komora a prostřední komora vhodná na formát A4 (učebnice, školní desky), 3 vnitřní přihrádky. V přední kapse je organizér pro uložení dronějších předmětů. Kapsa na notebook (do velikosti 15") v zadní komoře.
  • Zpevněné vyztužené dno.
  • Voděodolný materiál - 100% polyester
  • Systém AIR FLOW – prodyšné pohodlně tvarované polstrování zadního panelu
  • Anatomicky tvarované nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení, polstrované ramenní popruhy.
  • Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení batohu na zádech.

Vaše názory Studentský batoh Floorball

Máte s tímto produktem Studentský batoh Floorball nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Floorball koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesáttři např. (58, 62, 43, apod.)