Studentský batoh + etue OXY Sport Font White

Studentský batoh + etue OXY Sport Font White

Kód zboží: KPP9-79224E

Popis Studentský batoh + etue OXY Sport Font White

• Výhodný set batohu a studentské etue.
  • batoh: Studentský i volnočasový školní batoh řady OXY SPORT vyniká ergonomicky tvarovanými zády, nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a hrudním popruhem, díky kterým se pohodlně nosí.
  • Batoh se skládá ze dvou hlavních komor a jedné menší přední kapsičky opatřenými pevnými zipy a praktickými poutky.
  • Uvnitř batohu je vyztužená kapsa na notebook do 15, karabina na klíče, menší kapsa na drobnosti a skrytá kapsa na zádech.
  • Nechybí také boční kapsa na lahev na pití a řada reflexních prvků, díky kterým je batoh lépe viditelný.
  • Batoh je ideální jak do školy pro školáky na druhém stupni tak i pro volnočasové aktivity studentů a dospělých.
  • Rozměry: 46 x 32 x 15 cm. Objem: 27 l. Nosnost: 8 kg. Nízká hmotnost: 830 g.
  • Etue: Studentské pouzdro na psací potřeby s praktickou elastickou gumou, uzavírání na zip.

Vaše názory Studentský batoh + etue OXY Sport Font White

Máte s tímto produktem Studentský batoh + etue OXY Sport Font White nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh + etue OXY Sport Font White koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesát např. (58, 62, 43, apod.)