Studentský batoh ELITE Black

Studentský batoh ELITE Black

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 7.7.2020 14:15:00

Popis Studentský batoh ELITE Black

Studentský batoh WALKER ELITE je vypracován k naprosté dokonalosti. Je dvoukomorový. Zadní komora má polstrovanou velkou kapsu pro bezpečné uložení notebooku. Na ní je našitá ještě jedna kapsa na suchý zip pro uložení tabletu. Na protější straně je v horní části malá kasička a USB kabel, který vyúsťuje v USB port na vnější straně středového věnce. V horní části zadního dílu je široké pevné madlo. Tato komora se uzavírá zipem, který je na jedné straně chráněn proti nežádoucímu otevření. Přední komora, uzavíraná jako předchozí zipem, má uvnitř přes celou šířku velkou kapsu na zip, na které je našitý bohatě členěný organizér, který se skládá ze dvou kapsiček a přihrádek na psací potřeby. Na jedné kapsičce je odnímatelná spona s kroužkem na klíče a druhá je uzavíratelná suchým zipem. Po obou bocích batohu jsou kapsičky doplněné pruženkou, která umožňuje měnit jejich velikost. batoh má bohatě polstrovaná anatomicky tvarovaná záda. Nosné řemeny jsou výškově stavitelné dle vzrůstu uživatele batohu. Nad nimi je ještě poutko na zavěšení batohu. Ve spodní části je bederní opěrka se skrytou kapsou na zip s RFID (radiofrekvenční) ochranou. Úplně dole se nachází nastavitelný bederní pásek pro lepší stabilitu batohu na zádech studenta. Nosné řemeny jsou silně polstrovány a na spojovacím pásku řemenů je umístěna píšťalka pro výstražný hvizd. Na jednom řemenu je elastická kapsička na mobil. Na řemenech, bočních částech i předním dílu jsou našity reflexní pásky nebo paspule. Dno je vyztuženo a zhotoveno z otěruvzdorného materiálu.

Vaše názory Studentský batoh ELITE Black

Máte s tímto produktem Studentský batoh ELITE Black nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh ELITE Black koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: