Studentský batoh Black and White

Popis Studentský batoh Black and White

VLASTNOSTI STUDENTSKÉHO BATOHU

• 3D ZÁDOVÝ SYSTÉMbatoh perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení.
  • BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je batoh vybaven reflexní pásky na všech stranách, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
  • VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Přední komora obsahuje organizér pro uložení drobných předmětů. Dvě přední kapsičky navíc. Dvě přední Kapsa na notebook (do velikosti 15") v zadní komoře.
  • Zpevněné vyztužené dno.
  • Voděodolný materiál - 100% polyester
  • Systém AIR FLOW – prodyšné pohodlně tvarované polstrování zadního panelu
  • Anatomicky tvarované nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení, polstrované ramenní popruhy.
  • Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení batohu na zádech.
  • Rozměr: výška 470mm, šířka 340mm, hloubka 200mm

Hmotnost: 0,8 kg

Nosnost: 8 kg

Objem: 25 l

Vaše názory Studentský batoh Black and White

Máte s tímto produktem Studentský batoh Black and White nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh Black and White koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátšest např. (58, 62, 43, apod.)