Studentský batoh BAG 7 CH

Studentský batoh BAG 7 CH

Cena s DPH: 1949,00 Kč

Popis Studentský batoh BAG 7 CH

Hlavní komora je velmi prostorná, vhodná na školní desky tak na učebnice. Uvnitř komory velká kapsa na gumu a polstrovaná kapsička na MP3 přehrávač (rozměry: 8,5 x 10 x 2cm), z hlavní komory je vývod na sluchátka.

Uvnitř druhé (prostřední) komory je polstrovaná kapsa na notebook, v horní části fixovaná popruhem na suchý zip, aby nedocházelo k pohybu notebooku (rozměry kapsy: 28 x 27 x 6 cm).

V přední komoře je přehledný organizér, se síťovanou kapsičkou na zip a kapsičkou na mobil. V horní části této komory je odnímatelný klip na klíče s karabinou.

V přední části batohu jsou tři menší kapsičky na zip. Přední vertikální kapsy jsou vhodné na láhev. Dvě boční kapsy na zip, vhodné na láhev. batoh je možné upravit na šířku pomocí bočních kompresních popruhů.

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí flexibilní hrudní pásky, kterou je možné dokoupit.

Materiály použité pro výrobu tohoto studentského batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti. Dno batohu je polstrované a prošité. Batoh je vhodný jak pro kluky tak dívky.

Vzhledem k tomu, že se jednotlivé potištěné části batohu střihají z role látky, může být každý batoh originál, tzn. rozložení barevných proužků se může lišit od fotografie.

Vaše názory Studentský batoh BAG 7 CH

Máte s tímto produktem Studentský batoh BAG 7 CH nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Studentský batoh BAG 7 CH koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátosm např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: