Školní set Marine

Cena s DPH: 1999,00 Kč

Popis Školní set Marine

Školní set obsahuje:

1. školní batoh junior - kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.
2. školní penál jednopatrový, prázdný s dvěma chlopněmi, o rozměru š.19,5 x v.3,5 x h.13 cm
3. Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu. Rozměr sáčku na přezůvky 44 x 32 mm.

Školní batoh vhodný pro 1. – 4. třídu

Kvalitní, ergonomicky tvarovaný, odlehčený školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.
školní batohy Stil jsou ověřeny odborníky.

PARAMETRY školního batohu

Rozměr: výška 40 cm, šířka 30 cm, hloubka 20 cm
Hmotnost: 0,9 kg
Nosnost: 7 kg
Objem: 20 l

VLASTNOSTI školního batohu

• STIL ADJUSTABLE SYSTÉM – nastavitelný systém zad se třemi stupněmi pro optimální usazení batohu na zádech podle výšky a věku dítěte. Batoh, který roste s dítětem
  • 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM – batoh perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte
  • BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je batoh vybaven reflexními pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě
  • VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Skládá se ze 3 prostorných komor opatřených pevnými zipy a přední kapsy pro uložení drobných předmětů
  • Pevná kontrukce a voděodolné dno s plastovými nožičkami
  • AIR FLOW – prodyšné pohodlně tvarované polstrování zadního panelu
  • Anatomicky tvarované nastavitelné popruhy pro pohodlné nošení
  • Hrudní pás pro lepší rozložení váhy školního batohu na zádech.

"Správný kapitán ví, kdy má kopnout do vrtule, zatočit kormidlem nebo spustit kotvu. Život námořníků býval těžký, my ovšem víme, jak jej spolehlivě ulehčit!"

Vaše názory Školní set Marine

Máte s tímto produktem Školní set Marine nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní set Marine koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)