Školní batoh s peříčky Topgal ALLY 20044 G

Školní batoh s peříčky Topgal ALLY 20044 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 26.9.2021 1:00:00

Popis Školní batoh s peříčky Topgal ALLY 20044 G

• Romantický batoh pro všechny starší dívky na prvním stupni ZŠ se stylovým přívěskem s lapačem snů a potiskem s peříčky vhodný pro školačky od 2. třídy výše testováno v ITC Zlín zvětšený objem - slouží klidně i na začátku 2. stupně pevná, anatomicky tvarovaná záda ramenní popruhy a hrudní přezka Peříčka, lapač snů, křídla, krystal, to vše pro milovnice romantiky najdete na novém batohu ALLY 20044. Inovovaný střih batohu ALLY jsme zvětšili tak, aby vyhovoval všem dívkám od druhé třídy ZŠ výše.
  • Díky svému objemu, 26 litrů, bude sloužit klidně i na začátku druhého stupně.
  • Batoh ALLY má dvě hlavní hluboké komory, z nichž zadní komora je užší, než přední. K zádům dejte dceři ty nejtěžší učebnice a atlasy, do přední komory se pak vejde vše ostatní. Navíc je v přední komoře ještě menší síťová kapsa na zip, která je ideální na všechny drobnosti, co je potřeba mít po ruce. Nad kapsou je jmenovka.
  • Na přední straně batohu jsou dvě menší kapsičky. Do spodní se vejde i oválný penál ETUE 20044 nebo další drobnosti. Horní větší kapsičku můžete používat jako svačinkovou (vejde se do ní naše krabička ZOLA 18053), nebo třeba na penál PENN 20044 ve stejném designu. Navíc je v uvnitř kapsy ještě karabinka na klíče, díky které budou stále při ruce.
  • Záda batohu jsou pevná, polstrovaná, anatomicky tvarovaná, s lehkou hliníkovou výztuhou. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy lze utáhnout v jejich spodní části na délku a v jejich horní části k tělu školačky. Samozřejmostí je výškově nastavitelný hrudní pás. Aby dlouhé konce popruhů nevlály kolem těla, jsou na koncích opatřeny magnetkami, kterými jdou připnout k tělu popruhů viz detailní fotky. Láhev s pitím dejte na bok batohu do kapsičky, která je ukrytá pod zipem.
  • Ani na batohu ALLY jsme nešetřili řadou reflexních prvků, Jsou na ramenních popruzích, orámování kapsiček na čele batohu i na jeho bocích. K batohu je možné koupit penál PENN 20044 ve stejném designu, nebo pro starší školačky ETUE 20044. Něco navíc: pevné dno je z materiálu TOPDURA zátěr proti dešti - batoh nepromokne nožičky na spodní straně batohu poutko na přenášení batohu v ruce poutko na zavěšení na lavici
  • Náš tip: Ve stejném designu jako je batoh nabízíme dvě verze penálu. Buď klasický jednokomorový s klopnou, který je určen pro mladší žáky, nebo oválnou etui, do které se umísťují pastelky “na volno”. Tu doporučujeme spíše pro starší školáky.
  • Výška: 43 cm
  • Šířka: 31 cm
  • Délka: 23 cm

Vaše názory Školní batoh s peříčky Topgal ALLY 20044 G

Máte s tímto produktem Školní batoh s peříčky Topgal ALLY 20044 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh s peříčky Topgal ALLY 20044 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátosm např. (58, 62, 43, apod.)