Školní batoh s motýlky Topgal LYNN 21007 G

Školní batoh s motýlky Topgal LYNN 21007 G

Popis Školní batoh s motýlky Topgal LYNN 21007 G

Hlavní charakteristika:

• dvoukomorový batoh do 2. – 5. třídy pevná polstrovaná záda s výztuhou objemný batoh vyhoví klidně i na začátku druhého stupně ZŠ Motýle? Nemáme! My máme krásný batoh s motýlky!
  • Střih batohu LYNN je opravdový Goliáš mezi našimi batohy. Nejobjemnější ze všech pro první stupeň ZŠ! Proto jej doporučujeme pro dívky od výšky cca 125 cm.
  • Sloužit bude pohodlně minimálně do šesté třídy! Navíc, letos jsme střih LYNN ozdobili potiskem s lesklými fialovými motýlky. Líbí? Dvě velké komory a dvě hluboké přední kapsy batohu LYNN unesou opravdu těžký náklad každodenního učiva. I proto jsme batoh vybavili vyztuženým, anatomicky tvarovaným, zádovým systémem s lehounkou hliníkovou výztuhou, která drží tvar zad ve správném anatomickém prohnutí.
  • Ramenní popruhy jsou polstrované, ergonomicky tvarované, dají se utáhnout jak na délku v jejich spodní části, tak i k zádům v horní části. Hrudní popruh je už na našich batozích tradiční výbavou.
  • Je výškově nastavitelný, vyrovnává váhu batohu k postavení těla i menší slečny a popruhy batohu díky němu nekloužou z ramen. Zadní komora batohu je užší. Je ideální na přenášení nejtěžších učebnic, atlasů, aj.
  • Přední komora je nejširší a je v ní umístěna i praktická síťová kapsička na zip. Hluboká kapsa mezi přední komorou a kapsou na čele batohu má užší vstup. Je vhodná pro umístění penálu PENN 21007 ve stejném designu, nebo krabičky se svačinou.
  • V kapse je umístěna i jmenovka a odnímatelná karabina na klíče. Přední hluboká kapsa poslouží na drobnosti, které je třeba mít po ruce. Lahvičku na pití ale dávejte na bok batohu do síťové kapsičky, která je na ni určená.
  • Reflexní prvky najdete i u tohoto batohu na řadě míst - na spodní části čela batohu, na paspulích přední kapsy a přední komory, na boku batohu i na ramenních popruzích. Podívejte se do detailních fotek, kde máme batoh vyfocený i ve tmě.
  • Další vychytávky: pevné dno opatřené nožičkami dno je z materiálu TOPDURA batoh prošel atestací v ITC Zlín zátěr proti dešti poutko na přenášení batohu v ruce a další pro zavěšení na lavici
  • Náš tip: Lahvičku s pitím dávejte do boční kapsičky batohu – zabráníte tak nehodám s rozlitým pitím uvnitř batohu. Ideální je ale nabrat do lahvičky jen sirup, aby si děti dopustili vodu ve třídě. Ulehčíte tak zádům vaší dcery.
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 23 cm

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh s motýlky Topgal LYNN 21007 G

Máte s tímto produktem Školní batoh s motýlky Topgal LYNN 21007 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh s motýlky Topgal LYNN 21007 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Dvacetpět např. (58, 62, 43, apod.)