Školní batoh pro 2. stupeň Boho chic

Školní batoh pro 2. stupeň Boho chic

Popis Školní batoh pro 2. stupeň Boho chic

• Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh s 3D zádovým systémem.
  • školní batohy Stil jsou ověřeny odborníky.
  • Školní batoh je vhodný pro 2. stupeň ZŠ a jako studentský batoh pro středoškoláky.
  • Polstrování je z prodyšného materiálu.
  • Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.
  • Skládá se ze 3 komor, hlavní a prostřední komora je vhodná pro formát A4, v přední kapse je organizér na drobné předměty, klíče apod.
  • Kapsa na notebook (do velikosti 15ʺ) v zadní komoře.

• Parametry školních batohů pro 2. stupeň ZŠ
  • Hmotnost: 0,8 kg
  • Rozměr: v 460 mm x š 340 mm x h 200 mm
  • Objem: 25 l Nosnost: 8 kg

Vaše názory Školní batoh pro 2. stupeň Boho chic

Máte s tímto produktem Školní batoh pro 2. stupeň Boho chic nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh pro 2. stupeň Boho chic koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátpět např. (58, 62, 43, apod.)