Školní batoh OXY Style Mini rainbow

Školní batoh OXY Style Mini rainbow

Kód zboží: KPP8-02919

Popis Školní batoh OXY Style Mini rainbow

• školní batoh z řady OXY STYLE Mini na sebe jednoduše strhne pozornost.
  • Určitě oceníte jeho promyšlený vnější design: sympatický tvar, anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, přední kapsu na zip i extra boční kapsy.
  • Otevřená boční kapsa slouží na láhev, malá kapsička na zip z druhé strany ukryje telefon či klíče.
  • Hravé rozmístění kontrastních detailů vás bude bavit.
  • Ramenní popruhy a popruh na hrudi si můžete libovolně nastavit.
  • Vychytávkou tohoto modelu je bederní popruh, který ulehčí nošení batohu a pevné dno, které podporuje celkovou stabilitu batohu.
  • Jeho vnitřní členění si zamilujete: 2 oddělené komory, praktická kapsa na notebook velikosti 12“, menší kapsa na tablet, nebo čtečku do velikosti 10“ a jako bonus menší kapsa s organizérem na různé školní drobnosti.
  • Lehký jako pírko, přesto prostorný, pojme až 28 litrů věcí, bez nichž se zkrátka žádný žák ve škole neobejde.
  • batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm.
  • Rozměr: 42 x 33 x 21 cm
  • Objem:  28 l
  • Nosnost: 8 kg
  • Nízká hmotnost:1050 g

Příslušenství k Školní batoh OXY Style Mini rainbow

s DPH (bez DPH)
Box na sešity A4 OXY Style Mini rainbow - Formát A4Box na sešity A4 OXY Style Mini rainbow72,00 Kč (59,50 Kč)

Oblíbený box na sešity ve formátu A4.
Školní batoh OXY Style Mini rainbow - Batohy od 2. třídyŠkolní batoh OXY Style Mini rainbow1549,00 Kč (1280,17 Kč)

Školní batoh z řady OXY STYLE Mini na sebe jednoduše strhne pozornost. Batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm
Box na sešity s klopou Rainbow A5 - Formát A5Box na sešity s klopou Rainbow A589,00 Kč (73,55 Kč)

Box na sešity s klopou A5 Rainbow.

Vaše názory Školní batoh OXY Style Mini rainbow

Máte s tímto produktem Školní batoh OXY Style Mini rainbow nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh OXY Style Mini rainbow koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)