Školní batoh OXY Style Mini blockworld

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 19.6.2021 1:00:00

Popis Školní batoh OXY Style Mini blockworld

• školní batoh z řady OXY STYLE Mini na sebe jednoduše strhne pozornost.
  • Určitě oceníte jeho promyšlený vnější design: sympatický tvar, anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, přední kapsu na zip i extra boční kapsy.
  • Otevřená boční kapsa slouží na láhev, malá kapsička na zip z druhé strany ukryje telefon či klíče. Hravé rozmístění kontrastních detailů vás bude bavit.
  • Ramenní popruhy a popruh na hrudi si můžete libovolně nastavit. Vychytávkou tohoto modelu je bederní popruh, který ulehčí nošení batohu a pevné dno, které podporuje celkovou stabilitu batohu.
  • Jeho vnitřní členění si zamilujete: 2 oddělené komory, praktická kapsa na notebook velikosti 12“, menší kapsa na tablet, nebo čtečku do velikosti 10“ a jako bonus menší kapsa s organizérem na různé školní drobnosti.
  • Lehký jako pírko, přesto prostorný, pojme až 28 litrů věcí, bez nichž se zkrátka žádný žák ve škole neobejde.
  • batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm.
  • Rozměr: 420 x 300 x 210 mm Objem: 28 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1050 g

Vaše názory Školní batoh OXY Style Mini blockworld

Máte s tímto produktem Školní batoh OXY Style Mini blockworld nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh OXY Style Mini blockworld koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)