Školní batoh OXY SCOOLER Swallow

Školní batoh OXY SCOOLER Swallow

Kód zboží: KPP8-47722

Popis Školní batoh OXY SCOOLER Swallow

Oxy Scooler je tříkomorový batoh pro žáky i studenty s boční kapsou na láhev, organizérem, vnitřní malou kapsou a disponuje také kapsou na notebook do velikosti 15. Nastavitelné ramenní popruhy i hrudní popruh společně s anatomicky tvarovaným prodyšným zádovým systémem přinášejí maximální pohodlí při nošení. Samozřejmě nechybí reflexní prvky.

Rozměry:</b>  45 x 30 x 16 cm
<b>Objem:</b> 23 l
<b>Nosnost:</b> 8 kg
<b>Nízká hmotnost:</b> ? 910 g

Vaše názory Školní batoh OXY SCOOLER Swallow

Máte s tímto produktem Školní batoh OXY SCOOLER Swallow nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh OXY SCOOLER Swallow koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesát např. (58, 62, 43, apod.)