Školní batoh OXY SCOOLER Spirit

AKCE

Školní batoh OXY SCOOLER Spirit

Platí do vyprodání zásob
Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 18.5.2022 1:00:00

Popis Školní batoh OXY SCOOLER Spirit

• Oxy Scooler je tříkomorový batoh pro žáky i studenty s boční kapsou na láhev, organizérem, vnitřní malou kapsou a disponuje také kapsou na notebook do velikosti 15.
  • Nastavitelné ramenní popruhy i hrudní popruh společně s anatomicky tvarovaným prodyšným zádovým systémem přinášejí maximální pohodlí při nošení.
  • Samozřejmě nechybí reflexní prvky.

Vaše názory Školní batoh OXY SCOOLER Spirit

Máte s tímto produktem Školní batoh OXY SCOOLER Spirit nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh OXY SCOOLER Spirit koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)