Školní batoh OXY Ombre Blue- green

Školní batoh OXY Ombre Blue- green

Kód zboží: KPP9-78324

Popis Školní batoh OXY Ombre Blue- green

• školní batoh z řady OXY Ombre je ideální pro školáky od 3. třídy.
  • Moderní design ve stylu ombre zaujme na první pohled.
  • Anatomicky tvarovaný zádový panel, polstrované ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh zajistí záda jako v bavlnce každému školákovi.
  • Pevné dno zabraňuje převrhnutí samostatně stojícího batohu.
  • batoh disponuje dvěma prostornými kapsami na všechny potřebné školní pomůcky.
  • V bočních postranních kapsách na gumu je prostor pro láhev na pití, která je snadno dostupná pro doplnění pitného režimu každého školáka.
  • Do přední kapsičky se snadno schová menší svačina.
  • Nechybí řada reflexních prvků. Batoh je vhodný pro děti vysoké od 136 cm. Nosnost: 8 kg. Objem: 28 l.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh OXY Ombre Blue- green

Máte s tímto produktem Školní batoh OXY Ombre Blue- green nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh OXY Ombre Blue- green koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátsedm např. (58, 62, 43, apod.)