Školní batoh NIKI 22022 B

Školní batoh NIKI 22022 B

Popis Školní batoh NIKI 22022 B

batoh střihu NIKI je univerzální parťák pro vyšší děti na prvním stupni ZŠ - doporučujeme jej od 2. třídy, nebo cca od 125/130 cm výšky, protože objemem se vyrovná i batohům studentským. Střih NIKI je již léta oblíben mezi všemi žáky na prvním stupni ZŠ. Díky svému objemu ale klidně vydrží i na začátku druhého stupně ZŠ. Proto jej nedoporučujeme pro malé drobné prvňáčky – nebyl by vhodnou volbou.

Batoh NIKI pojme i těžký náklad, kterému odlehčíme díky polstrované zádové části batohu, která je tvořena pevným, anatomicky tvarovaným polstrováním s hliníkovým rámem. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy lze utáhnout v horní i spodní části. Ze zad batoh určitě padat nebude, a to díky výškově nastavitelnému hrudnímu popruhu.

Batoh má dvě hlavní komory. To nejtěžší učení, učebnice, atlasy, nebo desky na sešity, dejte do zadní, širší komory. V přední komoře pak najde místo všechno ostatní učivo. Navíc je zde menší praktická síťová kapsička na zip a jmenovka.

Do dvou praktických kapes na přední části batohu se vejde třeba krabička se svačinou. Do horní kapsy můžete umístit třeba penál PENN 22022 ve stejném designu. V horní kapsičce je navíc odnímatelná karabina na klíče.

Spodní užší kapsa pojme další drobnosti. Na lahev na pití je určena kapsa na boku batohu s kompresním páskem, díky kterému nebude z kapsičky vypadávat i větší láhev.

Ani na tomto batohu jsme nešetřili reflexními plochami. Najdete je na čele, bocích i ramenních popruzích batohu.

Další vychytávky:

• zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
  • poutko na zavěšení na lavici a další na přenášení batohu v ruce
  • batoh prošel na jedničku atestací v ITC Zlín

Náš tip:

K batohu můžete koupit dvouklopový penál PENN 22022 ve stejném designu. Pokud byste chtěli již oválný penál pro starší školáky, vybírejte vhodný design mezi studentskými etujemi.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh NIKI 22022 B

Máte s tímto produktem Školní batoh NIKI 22022 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh NIKI 22022 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)