Školní batoh LYNN 20019 B

Školní batoh LYNN 20019 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 5.6.2020 10:57:00

Popis Školní batoh LYNN 20019 B

Střih batohu LYNN je opravdu objemný, proto malým dobyvatelům vzdálených planet bude sloužit klidně i na začátku druhého stupně ZŠ. Doporučujeme jej, vzhledem k objemu, od druhé třídy ZŠ výše.

• pro kluky i dívky ve 2. – 5. třídě
  • velký objem, 2 komory a 2 hluboké kapsy
  • pevná záda s hliníkovou výztuhou

Modro tyrkysový model oblíbeného střihu LYNN s vesmírným motivem je určen všem vyšším žákům na prvním stupni ZŠ, nebo i na přechod do tříd druhého stupně. Je velmi objemný, proto je určen hlavně pro ty, kteří musejí denně do školy nosit velký náklad učiva. Dvě komory a dvě hluboké kapsy unesou úplně vše
Záda batohu jsou anatomicky tvarovaná, zpevněná hliníkovou výztuhou a polstrovaná tak, aby docházelo k lepší cirkulaci vzduchu mezi zády školáka a zádovou částí batohu. Pohodlné nošení i těžkého nákladu zajistí pohodlně polstrované, ergonomicky tvarované ramenní popruhy. Ty utáhnete jak ve spodní části na délku, tak i v horní části k zádům dítěte. Zapnutím hrudního popruhu, který je taktéž výškově nastavitelný, pak zajistíte, aby batoh nesjížděl z ramen. Do konců ramenních popruhů jsme zašili magnetku, kterou je můžete připnout k polstrované části popruhů tak, aby nevlály kolem těla školáka.
Zadní komora batohu LYNN je užší a doporučujeme do ní umístit školní desky, velké těžké učebnice, nebo třeba atlasy. Přední komora je prostornější, širší a je v ní našitá malá síťová kapsa na zip. Kapsa mezi přední komorou a přední kapsou je dostatečně hluboká a objemná. Její vstup je ale užší. Je ideální pro přenášení třeba penálu PENN 20019 ve stejném designu, nebo krabičky na svačinu. V této kapse najdete i odnímatelnou karabinku na klíče a jmenovku. Přední kapsa je pak určena pro vše, co je potřeba mít rychle po ruce. Lahvičku s pitím dejte do kapsy na boku batohu.
K batohu střihu LYNN si můžete vybrat mezi dvěma druhy penálů - klasickým jednokomorovým s klopou pro menší školáky PENN 20019, nebo oválnou etují ETUE 20019, kde je uvnitř jedna malá klopna a pod ní jsou psací potřeby ložené na volno. Ten doporučujeme spíš do vyšších tříd ZŠ.

Bonusy:

• spousta reflexních prvků
  • pevné odolné dno z TOPDURY chráněné nožičkami
  • zátěr proti dešti
  • poutko na nošení v ruce a poutko na lavici
  • batoh prošel atestací v ITC Zlín na jedničku

Náš tip: Batoh střihu LYNN je nejobjemnější z naší nabídky pro první stupeň ZŠ. Z naší zkušenosti víme, že jej děti nosí klidně i do šesté sedmé třídy. Pro školáky nad 150 cm už ale radíme koupit studentský batoh.

Vaše názory Školní batoh LYNN 20019 B

Máte s tímto produktem Školní batoh LYNN 20019 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh LYNN 20019 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: