Školní batoh Lynn 19018 B

Školní batoh Lynn 19018 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 19.7.2019 15:59:00

Popis Školní batoh Lynn 19018 B

Objemný dvoukomorový batoh pro starší školáky na prvním stupni ZŠ.

• Hmotnost: 1.06 kg
  • Rozměry: 41 x 23 x 30 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 7.00 kg
  • pro kluky ve 2.–5. třídě
  • velký objem, 2 komory a 2 hluboké kapsy
  • pevná záda s hliníkovou výztuhou

Modro šedý model oblíbeného střihu LYNN s motivem a lá matrix je určen všem klukům na prvním stupni, nebo i na přechod do tříd druhého stupně, kteří musí denně do školy nosit velký náklad učiva. Dvě komory a dvě hluboké kapsy unesou úplně vše.

Záda batohu jsou anatomicky tvarovaná díky hliníkové výztuze a polstrovaná tak, aby docházelo k lepší cirkulaci vzduchu mezi zády dítěte a zádovou částí batohu.

Pohodlné nošení i těžkého nákladu zajistí polstrované, ergonomicky tvarované ramenní popruhy. Ty utáhnete jak ve spodní části na délku, tak i v horní části k zádům dítěte. Zapnutím hrudního popruhu, který je taktéž výškově nastavitelný, pak zajistíte, aby batoh nesjížděl z ramen. Do konce ramenních popruhů jsme všili magnetku, kterou je můžete připnout k polstrované části popruhů tak, aby nevlály kolem těla školáka.

Zadní komora je užší a doporučujeme do ní umístit školní desky, velké těžké učebnice, nebo atlasy. Přední komora je prostornější a je v ní našitá malá síťová kapsa na zip. Kapsa mezi přední komorou a přední kapsou je dostatečně hluboká a objemná. Její vstup je ale užší. Je ideální pro přenášení třeba penálu PENN 19018 ve stejném designu, nebo krabičky se svačinkou. Navíc je v této komoře i karabinka na klíče a jmenovka. Přední kapsa je pak určena pro vše, co je potřeba mít rychle po ruce.

K batohu střihu LYNN si můžete vybrat mezi dvěma druhy penálů - klasickým jednokomorovým s klopnou pro menší školáky, nebo oválnou etují ETUE 19018, kde je jedna malá klopna a pod ní jsou volně uložené psací potřeby. Ten doporučujeme spíš do vyšších tříd.

Bonusy:

• střídmý design, spousta reflexních prvků
  • pevné odolné dno z TOPDURY chráněné nožičkami
  • impregnace proti dešti
  • poutko na nošení v ruce a poutko na lavici
  • batoh prošel atestací v ITC Zlín na jedničku

Náš tip: Batoh střihu LYNN je nejobjemnější z naší nabídky pro první stupeň ZŠ. Z naší zkušenosti víme, že jej děti nosí klidně i do šesté sedmé třídy. Pro školáky nad 150 cm už ale radíme koupit studentský batoh.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh Lynn 19018 B

Máte s tímto produktem Školní batoh Lynn 19018 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Lynn 19018 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátosm např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: