Školní batoh LYNN 19008 G

Školní batoh LYNN 19008 G

Kód zboží: LYNN 19008 G

Popis Školní batoh LYNN 19008 G

Dvoukomorový batoh pro starší školačky na prvním stupni ZŠ.

• Hmotnost: 1.06 kg
  • Rozměry: 41 x 23 x 30 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 7.00 kg
  • objemný batoh pro školačky ve 2.–5. třídě
  • pevná polstrovaná záda s výztuhou
  • dvě komory a dvě hluboké přední kapsy

Objemný batoh pro školačky na prvním stupni ZŠ bude vyhovovat všem dívkám od výšky cca od 125 cm. Sloužit bude pohodlně až do šesté třídy! Navíc ten úžasný potisk a výšivka s ptáčkem, motýly a hvězdami na přední kapse! No není krásný?

Model LYNN je našim neobjemnějším batohem. Dvě velké komory a dvě hluboké přední kapsy unesou opravdu těžký náklad každodenního učiva. I proto jsme batoh vybavili anatomicky tvarovaným zádovým systémem s lehounkou hliníkovou výztuhou, která drží tvar zad ve správném anatomickém prohnutí. Ramenní popruhy jsou navíc ergonomicky tvarované, dají se utáhnout jak na délku v jejich spodní části, tak i k zádům v horní části. Hrudní popruh je výškově nastavitelný, vyrovnává váhu batohu k postavení těla i menší slečny a batoh díky němu nesjíždí z ramen.

Zadní užší komora je přímo určená na desky na sešity, atlasy, nebo ty nejtěžší učebnice. Přední komora je nejširší a je v ní umístěna i praktická síťová kapsička na zip. Hluboká kapsa mezi přední komorou a kapsou na čele batohu má užší vstup, takže je jako ideální pro třeba pro umístění penálu PENN 19008 ve stejném designu, nebo krabičky se svačinou. V této kapse je umístěna jmenovka a karabina na klíče. Přední hluboká kapsa poslouží na drobnosti, které je třeba mít po ruce. Lahvičku na pití ale dávejte do boční kapsičky, která je pro ni určená.

Reflexní prvky najdete i u tohoto batohu na řadě míst – na spodní části čela batohu, na paspulích(lemovkách) přední kapsy a komory, na boku batohu i na ramenních popruzích. Podívejte se do detailních fotek, kde máme batoh vyfocený i ve tmě.

Něco navíc:

• pevné dno opatřené nožičkami
  • dno je z materiálu TOPDURA
  • batoh prošel atestací v ITC Zlín
  • impregnace proti dešti
  • poutko na přenášení batohu v ruce a další pro zavěšení na lavici

Náš tip: Lahvičku s pitím dávejte do boční kapsičky batohu – zabráníte tak nehodám s rozlitým pitím uvnitř batohu. Ideální je ale nabrat do lahvičky jen sirup, aby si děti dopustili vodu ve třídě. Ulehčíte tak jejich zádům.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh LYNN 19008 G

Máte s tímto produktem Školní batoh LYNN 19008 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh LYNN 19008 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetosm např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: