Školní batoh KIMI 20010 G

Školní batoh KIMI 20010 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 20.10.2020 1:00:00

Popis Školní batoh KIMI 20010 G

batoh KIMI je i přes svůj subtilní střih poměrně objemný - na výšku má 43 cm, takže se do jeho dvou objemných komor vejde opravdu vše. Navíc motivy listů, to je je hitovka, která hned tak nevyjde z módy, takže batůžek můžete používat určitě i několik let v řadě. Jako doplněk jsme k batohu KIMI 20010 přidali přívěsek ve tvaru zajíčka ozdobeného flitry. Najdete jej na zipu přední komory.
Záda batohu KIMI jsou měkce polstrovaná, tvarovaná a vyztužená hliníkovým rámem. Ten váží pouhých 0,06 kg, takže jej určitě nevytahujte, záda batohu by ztratila pevnost a správný anatomický tvar. Ramenní popruhy jsou taktéž polstrované a ergonomicky tvarované. Dají se utáhnout na výšku ve spodní části a k tělu v jejich horní části. Výškově nastavitelná hrudní přezka pomůže při nošení opravdu těžkého nákladu. Spodní část popruhů se díky magnetu dá upnout k polstrované části popruhu.
Zadní komora batohu KIMI je užší a doporučujeme do ní dát ty nejtěžší učebnice. Přední komora je široká zhruba 2x tak jako zadní, najdete v ní praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku. K batohu můžete přikoupit penál ve stejném designu PENN 20010, který se vejde i do přední menší kapsičky. Tu ale klidně můžete použít i jako kapsičku na svačinku. K přední kapsičce najdete i odnímatelnou karabinu na klíče. Lahvičku s pitím radíme umístit do kapsy na boku batohu.
Batoh KIMI je samozřejmě opatřen řadou reflexních prvků na všech jeho stranách tak, aby byla vaše školačka vidět i za špatných povětrnostních podmínek nebo za tmy v zimním období. Zkontrolovat si tuto skutečnost můžete v detailních fotkách, kde máme batoh vyfocený ve tmě.
Něco navíc:

pevné nepropustné dno batohu z látky TOPDURA
    nožičky chránící dno batohu
    zátěr proti dešti
    poutko na lavici a na přenášení v ruce
    batoh byl testován v ITC Zlín na jedničku

Vaše názory Školní batoh KIMI 20010 G

Máte s tímto produktem Školní batoh KIMI 20010 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh KIMI 20010 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

VÝHODY PRO VÁS

• Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA

Provozovatel