Školní batoh KIMI 19010 G

Školní batoh KIMI 19010 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 24.4.2019 10:08:00

Popis Školní batoh KIMI 19010 G

Dvě komory našeho oblíbeného modelu KIMI jsme zvětšili tak, aby se do nich vešly všechny školní potřeby vaší dívenky na prvním stupni ZŠ. Navíc florální motiv je hitovka a hned tak nevyjde z módy, takže batůžek můžete používat určitě i několik let v řadě.

Záda batohu KIMI jsou měkce polstrovaná a díky hliníkovému rámu, který váží pouze 0,06 kg, i ergonomicky tvarovaná. Proto radíme rám nevytahovat, drží záda batohu ve správném tvaru. Polstrované ramenní popruhy jsou taktéž ergonomicky tvarované. Dají se utáhnout na výšku ve spodní části a k tělu v jejich horní části. Hrudní přezka pomůže při nošení opravdu těžkého nákladu. Spodní část popruhů se díky magnetu dá upnout k jejich polstrované části.

Obě komory batohu jsou dostatečně široké, objemné a vejde se do nich všechen školní náklad učení. Jen malá rada od nás, do zadní komory umístěte ty nejtěžší učebnice, záda vašich dětí vám určitě v budoucnu poděkují.

Přední komora je ještě o něco širší než zadní, najdete v ní praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku. K batohu můžete přikoupit penál ve stejném designu PENN 19010, který se vejde i do přední menší kapsičky, ale klidně ji můžete použít jako kapsičku na svačinku. V malé přední kapsičce najdete i karabinu na klíče. Lahvičku s pitím pak umístíte do boční kapsy batohu.

batoh KIMI je samozřejmě opatřen řadou reflexních prvků na všech jeho stranách. Zkontrolovat si je můžete v detailních fotkách, kde máme batoh vyfocený i ve tmě.

Bonus:

• pevné nepropustné dno batohu z látky TOPDURA
  • nožičky chránící dno batohu a impregnace proti dešti
  • poutko na lavici a na přenášení v ruce
  • batoh byl testován v ITC Zlín na jedničku
  • Hmotnost: 0.98 kg
  • Rozměry: 41 x 21 x 30 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 7.00 kg
  • pevná záda s lehkou hliníkovou výztuhou
  • hravý potisk v oblíbených barvách
  • dvě objemné komory a malá kapsa
  • Dvoukomorový batoh pro dívky ve 2.–5. třídě

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh KIMI 19010 G

Máte s tímto produktem Školní batoh KIMI 19010 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh KIMI 19010 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetjedna např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: