Školní batoh Endy 19005 G

Školní batoh Endy 19005 G

Kód zboží: Endy 19005 G

Popis Školní batoh Endy 19005 G

batoh s vyměnitelnými obrázky kočiček pro nejmenší školačky!

• Hmotnost: 0.94 kg
  • Rozměry: 39 x 19 x 28 cm
  • Použitý materiál: 100% Polyester
  • Nosnost: 7.00 kg
  • batoh pro dívky v 1. – 3. třídě
  • lehounký díky lisovaným zádům
  • vyměnitelné obrázky s kočičkami na čele batohu

Letos potěšíme všechny kočičí princezny! Vymysleli jsme batoh právě pro ně s vyměnitelnými obrázky kočiček. Klidně si ale do okénka na přední straně batohu můžete dát fotku svojí kočičky, nebo jakékoliv jiné výtvarné dílo malé školačky!

Díky zádovému systému z anatomicky tvarované lisované pěny se nám váhu batohu podařilo snížit pod jeden kilogram, což určitě ocení každý rodič. Bude dobře pasovat i na záda drobné prvňačky, ramenní popruhy jsou totiž polstrované, ergonomicky tvarované a hlavně –dají se utáhnout v jejich horní i spodní části. Výškově nastavitelný hrudní pásek zajistí to, že popruhy nebudou sjíždět ani z drobných zádíček.

Nejtěžší školní náklad naučte školačku dávat vždy do komory, která je nejblíže zádům. Přední širší komora unese vše ostatní a navíc v ní určitě využijete menší síťovou kapsu na zip. Díky jmenovce půjde batohy rozeznat, když se ve třídě sejde pár stejných modelů.

K batohu můžete přikoupit i penál PENN 19005 ve stejném designu. Ten ideálně pasuje do přední komory, nebo přední hluboké kapsy, kde určitě oceníte i karabinku na klíče. Lahvičku s pitím pak dejte do kapsy na boku batohu.

Na reflexních prvcích si zakládáme. Proto jsme je umístili na všechny strany batohu. Přesvědčit se můžete v detailních fotkách, kde je batoh nafocený i ve tmě.

Něco navíc:

• impregnace proti dešti
  • odolné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
  • poutko na přenášení batohu v ruce a poutko na lavici
  • batoh byl testován v ITC Zlín a prošel na jedničku

Náš tip: V přední hluboké kapse je menší kapsička, která v okýnku přední části batohu ukrývá obrázky se čtyřmi různými kočičkami. Vše dcerka tak může každý den chodit do školy s jiným motivem, nebo si do kapsičky umístit svou fotku či obrázek. Fantazii se meze nekladou!

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh Endy 19005 G

Máte s tímto produktem Školní batoh Endy 19005 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Endy 19005 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Třicetčtyři např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: