Školní batoh Dream

Kód zboží: B-7910-3.10
skladem

Popis Školní batoh Dream

• Vnitřní část tvoří jedna velká komora, která je rozčleněna pohyblivou přepážkou na dvě části. přepážka zajišťuje větší variabilitu pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek podle individuální potřeby žáka. Na této přepážce je našit organizér v podobě dvou síťovaných kapsiček v horní části s všitou gumou.
  • Na předním dílu je našita větší kapsa na zip. batoh uzavírá klopna, která zakrývá celou hlavní komoru včetně přední kapsy tak, aby se za deště do těchto prostor nedostala žádná vlhkost. Tomu napomáhá i vodoodpudivá úpravy použitých textilií. Horní část hlavní komory jde zmenšit utažením obvodové šňůrky. Na vnitřní straně klopny je týdenní rozvrh hodin se jmenovkou. Klopna je zajištěna proti otevření zámkem s reflexní odrazkou (reflektorem).
  • Zámek jde jednoduše otevřít jednou rukou, když pod něj zasuneme dva prsty a palcem zatlačíme na reflektor. Zádová část má ergonomické polstrování. Jeho tvar a tuhost jsou nastaveny tak, aby se jednak neprotláčel obsah batohu do zad školáka a aby držel správnou polohu páteře, tzv. aby seděl dobře na zádech.  Zádový díl a nosné dno jsou pevně spojeny, takže batoh drží tvar i při plném zatížení. Široké polstrované řemeny umožňují pohodlné nošení i velkého objemu školních pomůcek. Mezi řemeny je všité poutko na zavěšení batohu a držadlo pro nesení batohu v ruce.
  • Na bocích jsou kapsy. Z části síťovaná má v horní části všitou gumu a je určena pro uložení lahve na pití. Druhá na zip je určena pro další drobné školní pomůcky. Reflexní prvky jsou jak na předním dílu, tak na nosných řemenech a i po obou stranách na bočních kapsách. Dolní část batohu je opatřena ochrannými plastovými rohy, které mimo jiného, umožňují dlouhodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu.
  • Společnost EMIPO, která tento batoh vyrábí, Vám nabízí extra lehký školní batoh s pevnou konstrukcí, tříletou zárukou a doživotně bezplatným servisem.
Rozměry (š x h x v) 33x19x38 cm
Hmotnost 0,96 kg
Materiál PAD/PES
Záruka 3 roky
Objem cca 21 l
Nosnost 6 kg

Vaše názory Školní batoh Dream

Máte s tímto produktem Školní batoh Dream nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Dream koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátpět např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: