Školní batoh CODA 18045 G

Školní batoh CODA 18045 G

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 10.12.2018 15:50:00

Popis Školní batoh CODA 18045 G

• Dvoukomorový střih batohu CODA s hlubokou přední kapsou se osvědčil jak pro kluky, tak i pro holčičky na prvním stupni ZŠ. A vůbec nepochybujeme, že tento model s motýlky a puntíky bude také hit!
  • Záda batohu CODA jsou dostatečně pevná a anatomicky tvarovaná díky hliníkovému rámu. Ten radíme nevytahovat. Záda by pak ztratila pevnost a správné prohnutí. Navíc rám váží pouze 0,06 kg. Polstrovaná záda spolu s ergonomicky tvarovanými polstrovanými popruhy zajistí pohodlné každodenní nošení batohu.
  • Popruhy lze utáhnout v jejich horní i spodní části. Přes prsa se pak dají spojit hrudním popruhem, který odlehčí i těžkému nákladu a brání klouzání batohu z ramen.
  • Zadní komora je užší, proto do ní dávejte nejtěžší učebnice a desky. Přední komora je širší než zadní a je v ní našitá ještě menší síťová kapsa na zip vhodná na mobil a nezbytné drobnosti.
  • Přední hluboká kapsa je ideální na svačinku a je v ní navíc ukrytá ještě karabinka na klíče. batoh má i boční kapsu na láhev. Reflexní prvky najdete na všech stranách batohu, tak jak je u batohů Topgal dobrým zvykem.

I tohle oceníte:

• pogumované taháčky a zátěr proti dešti
  • pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
  • ucho na přenášení v ruce a druhé na zavěšení na lavici
  • batoh byl testován v ITC Zlín

Náš tip: Na výběr k batohu máte ze dvou variant penálů. Buď můžete zvolit klasické jednopatrové pouzdro PENN 18045 nebo oválné pouzdro ETUE 18045 vhodné pro starší dívky. V něm je jedna klopna, pod níž jsou psací potřeby umístěné „na volno“.

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh CODA 18045 G

Máte s tímto produktem Školní batoh CODA 18045 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh CODA 18045 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátdevět např. (58, 62, 43, apod.)

Pilot MIKA

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: