Školní batoh Coco 20016 B

Školní batoh Coco 20016 B

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 13.8.2020 1:00:00

AKCE do 31.8.2020 nebo do vyprodání zásob (změna bonusu vyhrazena)
Školní batoh Coco 20016 B Za každý objednaný 1 ks
obdržíte ZDARMA - Sleva 100 Kč

Sleva 100 Kč na aktovku nebo batoh. Sleva bude odečtena až na faktuře. Při platbě předem si celkovou částku snižte o tuto slevu.

Popis Školní batoh Coco 20016 B

školní batoh COCO 20016 je ideální od první třídy, ale díky tomu, že je dost objemný, vydrží klidně i do páté! Takže kdo z vás pilotů na prvním stupni chce naverbovat do Topgal air force?
  • velikostně ideální od 1. do 5. třídy minimálně
  • pevná záda s lehounkou hliníkovou výztuhou
  • nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás
  • tři komory a hluboká přední kapsa
Máme tu nějaké kluky piloty, kterým se líbí stíhačky a mají rádi modrou barvu? Jestli ano, tak mrkněte na tenhle super objemný batoh, který ale sedí i drobným prvňáčkům! Prostě hitovka pro kluky, prvňáčky, ale díky svému objemu ale bude vyhovovat klidně po celý první stupeň ZŠ.
Batoh má tři hlavní komory. Do dvou užších, blízko zádům, doporučujeme dát ty nejtěžší učebnice a desky na sešity. Přední komora je širší a pojme vše ostatní, co váš malý bojovník s učivem, bude ve škole potřebovat. V přední komoře je ještě malá síťová kapsa na zip a odnímatelná karabina na klíče. Díky ní se nikdy klíče netoulají pod sešity.
Hluboká přední kapsa poslouží třeba na umístění penálu  ve stejném designu, nebo do ní můžete dát krabičku na svačinku. Aby se stejné batohy ve třídě nepopletly, najdete v ní i praktickou jmenovku. Na přední kapse je výšivka Topgal air force a plastová aplikace se stíhačkou. Lahvičku s pitím pak dejte do kapsy na boku batohu. Na druhém boku batohu pak kromě nášivky air force najdete i výložku na suchý zip s možností dopsání jména vašeho malého pilota.
Reflexní prvky jsou u našich batohů samozřejmostí a najdete je na čele, bocích batohu i ramenních popruzích. Ty jsou polstrované, anatomicky tvarované a opatřené nastavitelnou hrudní přezkou. Díky měkkým popruhům a anatomicky tvarovanému zádovému systému s hliníkovou výztuhou a polstrováním, nebude vašemu pilotovi dělat problém nosit na zádech i větší náklad.
Další vychytávky:
  • poutko na zavěšení na lavici
  • látkové poutko na přenášení batohu v ruce
  • zesílené dno z Topdury – pevné a nepropustné
  • plastové nožičky
  • zátěr proti dešti

Vaše názory Školní batoh Coco 20016 B

Máte s tímto produktem Školní batoh Coco 20016 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Coco 20016 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesáttři např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: