Školní batoh CHI 841 D - Blue

Dostupnost: skladem ihned k odběru
stav k 21.1.2018 1:00:00

Popis Školní batoh CHI 841 D - Blue

• Střih se třemi komorami umožňuje přehledné třídění všech nezbytností uvnitř batohu. V zadní komoře doporučujeme nosit nejtěžší slabikáře a desky na sešity, v prostřední pak učebnice nebo třeba penál. Do přední komory se hodí třeba krabička na svačinku . V prostřední komoře najdete síťovou kapsičku na zip na všechny drobnosti nebo třeba na mobil.
  • Čelo batohu je opatřeno dvěma menšími kapsičkami. Ta spodní, větší, je dost velká na svačinku nebo penál. Horní kapsičku školák využije pro kapesníčky, drobné hračky a klíče! Na ně je zde totiž připravená karabinka. Na spodní kapse batohu je navíc parádní plastový 3D obrázek s Monster Truckem.
  • Ramenní popruhy jsou tvarovány ergonomicky, což znamená, že batoh vašemu školákovi z ramen jen tak nespadne. K tomu slouží i další pojistka – posuvný hrudní pásek. Vychytávkou, která se vám bude líbit, je magnet umístěný na konci utahovacích pásků ramenních popruhů batohu. Za ten je můžete upnout k popruhům tak, aby školákovi nevlály kolem těla. Kapsičku na pití najdete skrytou v kapse na zip na boku batohu.
  • Na čele, boku i ramenních popruzích batohu je opravdu velké množství reflexních prvků. Díky nim bude váš školák v silničním provozu bezpečně viditelný jak v zimním šeru, tak třeba i v mlze.
  • Další drobnosti, které určitě oceníte vy i váš školák:

ucho s plastovou rukojetí k přenášení v ruce
        poutko k zavěšení batohu na háček u lavice
        odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA
        plastové nožičky
  • Látku Topdura, ze které vyrábíme dna batohů, jsme vymysleli a nechali testovat v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně. Je bezchybná. Nepropustí žádnou vlhkost, ale je pružná, pevná a velmi odolná.
  • Hmotnost:     1.12 kg (bez příslušenství)
  • Rozměry:     39 x 19 x 28 cm
    (výška x hloubka x šířka)
  • Použitý materiál:     100% Polyester
  • Nosnost:     7.00 kg

Mohlo by Vás zajímat

Vaše názory Školní batoh CHI 841 D - Blue

Máte s tímto produktem Školní batoh CHI 841 D - Blue nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh CHI 841 D - Blue koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetsedm např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.
    • VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: