Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.
AKCE

Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A

Platí do vyprodání zásob

Popis Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A

• Tříkomorový školní batoh
  • Anatomicky tvarovaná měkce polstrovaná záda,
  • Polstrované ramenní popruhy - pro batoh lze dokoupit flexibilní hrudní pásku
  • Hlavní komora včetně separační kapsy, vhodná pro formát A4 (učebnice, školní desky).
  • Reflexní prvky
  • Extra lehký batoh, hmotnost jen 0,84 kg
  • 2 postranní kapsy, vhodné na láhev

• Barva: fialová, černá, šedá
  • Objem: 24 l
  • Rozměry: 42 x 32 x 23 cmHmotnost: 0.84 kg
  • Nosnost: 9 kg
  • Materiál: 100% polyester
  • Počet bočních kapes: 2
  • Počet komor: 3

Detailní popis MAXVELL: Hlavní komora je velmi prostorná, pohodlně se do ní vejdou např. školní desky i učebnice formátu A4. Uvnitř komory separační kapsa na gumu, vhodná na učebnice nebo desky.

V přední komoře je přehledný organizér, se síťovanou kapsičkou na zip na mince nebo jiné drobnosti. V horní části této komory je klip na klíče s karabinou.

Dvě boční kapsy se síťkou a na gumu jsou vhodné na láhev.

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí volitelného příslušenství flexibilní hrudní pásky.
Materiály použité pro výrobu tohoto školního batohu splňují, z hlediska nezávadnosti, normy EU.
Batoh je vhodný pro kluky a dívky.

Vzhledem k tomu, že se jednotlivé potištěné části batohu střihají z role látky, může být každý batoh originál, tzn. rozložení barevných ploch se může lišit od fotografie. ání vaše brýle před odřením. Přední vertikální kapsy jsou vhodné na láhev o objemu cca 0,5l nebo jiné drobnosti. Dvě boční kapsy se síťkou a na zip jsou konstruované na klasickou láhev na pití. Vejde se sem i 1,5l PET láhev, kterou je třeba zafixovat bočními kompresními popruhy, které slouží ke stažení hloubky batohu.

Materiály použité pro výrobu tohoto studentského batohu splňují, z hlediska nezávadnosti, normy EU. Dno batohu je polstrované a prošité.

Vaše názory Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A

Máte s tímto produktem Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)

Vaše historie zobrazených produktů
    Chcete mít přehled o našich akcích slevách
    a novinkách? Zaregistrujte svůj e-mail.

• VÝHODY PRO VÁS
    • Zázemí kamenné prodejny
    • Stabilní a silná firma s tradicí od roku 1991.
    • Široký sortiment kancelářských potřeb.
    • Ochrana Vašich osobních údajů.
    • Bezpečný nákup - provozujeme e-shop 13 let.
    • Možnost vrácení zboží do 14 dnů.
    • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
    • Doručení na místo od objednávky nad 1500 Kč ZDARMA
    Provozovatel: