Školní aktovka CLOUD pro prvňáčky - 5-dílný set, Step by Step Jednorožec

do týdne

Popis Školní aktovka CLOUD pro prvňáčky - 5-dílný set, Step by Step Jednorožec

školní aktovka VHODNÁ PRO DĚTI OD 1. DO 4. TŘÍDY

Přehledná jednokomorová aktovka CLOUD je ergonomická aktovka s důmyslným mechanizmem nastavení výšky zad. Velice lehká a díky dokonalé ergonomii získal uznávaný německý certifikát AGR.

• Aktovka má odlehčený, odolný a voděodolný materiál
  • trvale udržitelný a ekologicky nezávadný. 5dílný set aktovka, plný penál kvalitních pastelek, sáček na přezůvky nebo cvičební úbor, náhradní pouzdro,3D vyměnitelné obrázky

PARAMETRY

• vnější rozměr: výška 37cm x šířka 28 cm x hloubka 20 cm hmotnost: cca 900 g nosnost: 7 kg objem: 19 l

VLASTNOSTI ERGONOMIE

• ultra lehká ergonomicky tvarovaná záda s měkkým prodyšným polstrováním.
  • polstrování má lodičkový tvar, který zaručí správné přilnutí k zádům a rozložení hmotnosti.
  • polstrované, nastavitelné popruhy na ramena ve tvaru S se nezařezávají do ramen, dobře a pevně sedí
  • dotahovací pásky na ramenním popruhu slouží k dokonalému přilnutí aktovky k zádům dítěte
  • odnímatelný výškově nastavitelný hrudní popruh, značková přezka YKK

BEZPEČNOST

• vysoce kvalitní reflexní plochy na všech viditelných stranách aktovky značky ORALITE zajistí dostatečnou bezpečnost v šeru a ve tmě

VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - prostorná hlavní kapsa s vnitřní kapsou je určena pro těžší předměty (např. učebnice), zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti

KAPSY - kvalitní izolovaná přední kapsa pro studené nebo teplé jídlo a nápoje - boční kapsy na láhev s pitím mají otvor v dolní části kapsy. Pokud do kapsy vyteče lahev, tekutina odteče otvorem a neponičí obsah uvnitř aktovky.

Vaše názory Školní aktovka CLOUD pro prvňáčky - 5-dílný set, Step by Step Jednorožec

Máte s tímto produktem Školní aktovka CLOUD pro prvňáčky - 5-dílný set, Step by Step Jednorožec nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Školní aktovka CLOUD pro prvňáčky - 5-dílný set, Step by Step Jednorožec koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátšest např. (58, 62, 43, apod.)