Set 3dílný PREMIUM traktor

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Set 3dílný PREMIUM traktor

Kód zboží: KPP0-81321

Popis Set 3dílný PREMIUM traktor

batoh: školní batoh řady Premium Light s motivem traktoru nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy. Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí. penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Vaše názory Set 3dílný PREMIUM traktor

Máte s tímto produktem Set 3dílný PREMIUM traktor nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Set 3dílný PREMIUM traktor koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetčtyři např. (58, 62, 43, apod.)