Set 3dílný PREMIUM Lenochod

do týdne

Popis Set 3dílný PREMIUM Lenochod

aktovka:

• školní aktovka z řady Premium s motivem lenochoda je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech.
  • Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu.
  • Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.
  • Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě.
  • Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku.
  • Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Sáček:

• Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu.
  • Sáček se uzavírá stažením šňůrek.
  • Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

penál:

• Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně.
  • Gumová poutka k uchycení psacích potřeb.
  • Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Vaše názory Set 3dílný PREMIUM Lenochod

Máte s tímto produktem Set 3dílný PREMIUM Lenochod nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Set 3dílný PREMIUM Lenochod koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdevět např. (58, 62, 43, apod.)