Set 3dílný PREMIUM auto

Set 3dílný PREMIUM auto

Kód zboží: KPP0-81622

Popis Set 3dílný PREMIUM auto

aktovka: školní aktovka z řady Premium s motivem auta je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější. Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí. penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Příslušenství k Set 3dílný PREMIUM auto

s DPH (bez DPH)
Box A4+A5 auto - Formát A4Box A4+A5 auto119,00 Kč (98,35 Kč)

Zvýhodněný set školních boxů na sešity A4 a A5.
Box na sešity A4 auto - Formát A4Box na sešity A4 auto101,00 Kč (83,47 Kč)

Box na sešity A4 s motivem auta
Box na sešity A4 Jumbo Auto 2 - Formát A4Box na sešity A4 Jumbo Auto 2112,00 Kč (92,56 Kč)

Box na sešity A4 s motivem Auta 2

Vaše názory Set 3dílný PREMIUM auto

Máte s tímto produktem Set 3dílný PREMIUM auto nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Set 3dílný PREMIUM auto koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Čtyřicetdva např. (58, 62, 43, apod.)