Šedý studentský batoh Topgal RUBI 19037 B

Popis Šedý studentský batoh Topgal RUBI 19037 B

Dvoukomorový studentský batoh

• pro 2. stupeň ZŠ, středoškoláky i studenty VŠ
  • dvě objemné komory a dvě přední kapsy
  • pevná záda s výztuhou a hrudní přezka

Elegantní, stylový batoh pro studenty středních a vysokých škol, ale i pro školáky na druhém stupni ZŠ. Tkaný materiál v tmavě šedých odstínech zde jemně doplňují detaily v petrolejových barvách. Tak jak se vám líbí? Ani na tomto modelu nechybí pevná polstrovaná záda s výztuhou a polstrované ramenní popruhy s hrudním pásem. Záda i popruhy jsou ergonomicky tvarované tak, aby vyhovovaly anatomii zad studenta od 150 cm výšky. Ramenní popruhy jsou výškově nastavitelné – batoh poroste s vámi a mohou jej nosit i vysocí studenti či studentky.

Ti jistě ocení nejen objemnost dvou hlavních komor, ale i polstrovanou kapsu na notebook (do velikosti max 15,4") v zadní komoře batohu. Na kapse je našita ještě jedna menší polstrovaná kapsa na mobil nebo powerbanku. Kdo notebook do školy nenosí, využije kaspu třeba na sešity nebo složky. Zadní komora je širší než přední a vejde se do ní spousta studijních materiálů – my doporučujeme k zádům dávat ty nejtěžší učebnice a knihy.

Přední užší kapsa je uvnitř vybavena síťovou kapsou na zip. Na přední straně batohu najdete ještě dvě kapsy. Přední hluboká kapsa je ideální na všechny drobnosti nebo ji můžete využít třeba na svačinu. Opticky je na tomto modelu zvýrazněna azurovým zipem. Menší přední kapsa je vhodná na všechny nezbytnosti, které potřebujete mít rychle po ruce. Na obou bocích batohu jsou síťové kapsy. Do jedné z nich uložíte i velkou PET lahev, která se dá zajistit kompresním popruhem s přezkou.

Reflexní prvky jsou do batohu RUBI zakomponovány velmi decentně, ale ve tmě je nepřehlédnete. Jsou na přední straně batohu, na jeho bocích (při ukončení zipů) i na ramenních popruzích – viz detailní fotky batohu.

• pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
  • impregnace proti dešti
  • poutko na přenášení v ruce
  • gumové taháčky zipů

• Materiál: 100% Polyester
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 22 cm

Vaše názory Šedý studentský batoh Topgal RUBI 19037 B

Máte s tímto produktem Šedý studentský batoh Topgal RUBI 19037 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Šedý studentský batoh Topgal RUBI 19037 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesát např. (58, 62, 43, apod.)