Maskáčový školní batoh Topgal LYNN 21018 B

Maskáčový školní batoh Topgal LYNN 21018 B

Kód zboží: TGLYNN 21018 B

Popis Maskáčový školní batoh Topgal LYNN 21018 B

Hlavní charakteristika: pro kluky i dívky ve 2. – 6. třídě velký objem, 2 komory a 2 hluboké kapsy pevná záda s hliníkovou výztuhou Maskáčový batoh LYNN s kovovou psí známkou na zipu a nášivkou je určen všem vyšším žákům na prvním stupni ZŠ, nebo i na přechod do tříd druhého stupně. Je velmi objemný, proto je určen hlavně pro ty, kteří musejí denně do školy nosit velký náklad učiva. Dvě komory a dvě hluboké kapsy unesou úplně vše. Záda batohu jsou pevně, ale měkce polstrovaná, anatomicky tvarovaná a jsou opatřena hliníkovou výztuhou. Dochází tak k lepší cirkulaci vzduchu mezi zády školáka a zádovou částí batohu. Pohodlné nošení i těžkého nákladu zajistí polstrované, ergonomicky tvarované ramenní popruhy. Ty utáhnete jak ve spodní části na délku, tak i v horní části k zádům dítěte. Zapnutím výškově nastavitelného hrudního popruhu pak zajistíte, aby batoh nesjížděl z ramen. Do konců ramenních popruhů jsme zašili magnetku, kterou je můžete připnout k polstrované části popruhů tak, aby nevlály kolem těla školáka. Zadní komora batohu LYNN je o něco užší než přední a doporučujeme do ní umístit školní desky, velké těžké učebnice, nebo třeba atlasy. Přední komora je prostornější, širší a je v ní malá síťová kapsa na zip. Kapsa mezi přední komorou a přední kapsou je hluboká a objemná. Její vstup je ale užší. Je vhodná pro přenášení třeba penálu PENN 21018 ve stejném designu, nebo krabičky na svačinu. V této kapse je našitá i odnímatelná karabina na klíče a jmenovka. Přední kapsa se psí známkou na zipu je pak ideální pro vše, co je potřeba mít rychle po ruce. K batohu střihu LYNN si můžete pořídit klasický penál PENN 21018 s dvěma klopami. Další vychytávky: reflexní prvky na všech stranách batohu pevné odolné dno z TOPDURY chráněné nožičkami zátěr proti dešti – látka nepromokne poutko na nošení v ruce a poutko na lavici batoh prošel atestací v ITC Zlín na jedničku Náš tip: Batoh střihu LYNN je nejobjemnější z naší nabídky pro první stupeň ZŠ. Z naší zkušenosti víme, že jej děti nosí klidně i do šesté sedmé třídy. Pro školáky nad 150 cm už ale radíme koupit studentský batoh.

• Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 23 cm

Vaše názory Maskáčový školní batoh Topgal LYNN 21018 B

Máte s tímto produktem Maskáčový školní batoh Topgal LYNN 21018 B nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Maskáčový školní batoh Topgal LYNN 21018 B koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátdva např. (58, 62, 43, apod.)