Fialový studentský batoh Topgal YUMI 20033 G

Fialový studentský batoh Topgal YUMI 20033 G

Kód zboží: TGYUMI 20033 G

Popis Fialový studentský batoh Topgal YUMI 20033 G

nejoblíbenější střih v novém designu vhodný od 150 cm na ZŠ, SŠ, ale i studentky VŠ pevná záda, velký objem Střih YUMI je prostě naše dvoukomorová stálice. Letos batoh přinášíme v novém růžovo fialovém potisku s tmavě modrými pásy na čele batohu. Kdybyste nevěděli, původně pásy na suchý zip sloužily na přenášení skateboardu, ale dnes si na ně můžete zavěsit prakticky cokoliv. Skate ale samozřejmě taky, takže bude sloužit dobře nejen do školy, ale i na volný čas! Uvnitř batohu je ve dvou objemných komorách spousta místa. Zadní komora je širší a jsou v ní všité dvě polstrované kapsy - užijete je buď na přenášení notebooku do velikosti 15,4”, tabletu, nebo tam dáte prostě složky a sešity A4, které nechcete, aby se zmuchlaly. Menší kapsa je fajn třeba na telefon, nebo powerbanku. Nebo ji využijete na kosmetiku? No proč ne… Přední komora je o něco užší, ale je v ní ještě síťová kapsa na zip a karabina na klíče. Všechny další drobnosti jde skládat do tří menších kapsiček na čele batohu. Na obou bocích batohu jsou síťové kapsy na lahev na pití - jedna z nich je doplněna kompresním popruhem, takže se do ní vejde pohodlně i větší PETka. Reflexní prvky na batohu jsou umístěné tak, že si jich na první pohled skoro nevšimnete. Jsou ale na čele, bocích i na ramenních popruzích batohu. Ty jsou polstrované, tvarované a utahovatelné, takže můžete nosit denně i těžký náklad. Záda batohu jsou anatomicky tvarovaná a polstrovaná, vyztužena hliníkovým prutem, který drží správný anatomický tvar zad batohu. Něco navíc: zátěr proti dešti kovové taháčky pevné nepropustné dno z TOPDURY poutko na přenášení batohu v ruce PS: K batohu můžete dokoupit v setu nebo zvlášť i oválný penál ETUE 20033 ve stejném designu.

• Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Fialový studentský batoh Topgal YUMI 20033 G

Máte s tímto produktem Fialový studentský batoh Topgal YUMI 20033 G nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Fialový studentský batoh Topgal YUMI 20033 G koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Padesátšest např. (58, 62, 43, apod.)