Duhový studentský batoh Topgal SURI 22028 -

ZBOŽÍ JIŽ NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE A NENÍ MOŽNÉ HO OBJEDNAT.
Můžete si vybrat z naši nabídky jiné.

Duhový studentský batoh Topgal SURI 22028 -

Popis Duhový studentský batoh Topgal SURI 22028 -

Hlavní charakteristika:

• pevná polstrovaná záda s výztuhou
  • vhodný od 2. stupně ZŠ/150 cm výšky
  • nastavitelné ramenní popruhy a hrudní přezka

Dvoukomorový objemný batoh s dvěma předními kapsičkami je ideální společník na druhý stupeň ZŠ, SŠ, VŠ, ale i na volný čas.

Zadní komora je objemnější, pojme všechno potřebné těžké učení. Uvnitř komory je na zádové části našitá polstrovaná kapsa na notebook nebo dokumenty a ještě jedna menší, třeba na mobil nebo powerbanku. Přední úzká komora skrývá uvnitř síťovou kapsu na drobnosti a dlouhou pruženkou s karabinkou na klíče. Na přední části batohu jsou pak dvě menší kapsy. Do obou se bez problémů vejde penál ETUE 22028 ve stejném designu, jako je batoh.

Záda batohu jsou měkce polstrovaná, anatomicky tvarovaná, vyztužená lehkou hliníkovou výztuhou. Batoh se bude pohodlně nosit i díky ergonomicky tvarovaným, polstrovaným ramenním popruhům s výškově nastavitelnou hrudní přezkou.

Láhev na pití dejte do síťové kapsy na boku batohu. Ta je opatřena kompresním popruhem, takže do ní upevníte bez problémů i lahev o objemu 1,5 litru. Na druhém boku batohu je pak menší kapsa na zip.

Reflexní prvky najdete na všech stranách batohu. Batoh je opatřen zátěrem proti dešti, dno je z odolného a nepromokavého materiálu TOPDURA.

Další vychytávky:

• poutko na přenášení batohu v ruce
  • decentní, ale funkční reflexní prvky
  • objem 27 litrů
  • Materiál: 100% Polyester
  • Výška: 44 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Délka: 21 cm

Vaše názory Duhový studentský batoh Topgal SURI 22028 -

Máte s tímto produktem Duhový studentský batoh Topgal SURI 22028 - nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Duhový studentský batoh Topgal SURI 22028 - koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Osmdesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)