Batoh studentský Original neon

do týdne

Popis Batoh studentský Original neon

batoh studentský Original neon

• Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem.
  • Polstrování je z prodyšného materiálu.
  • Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.
  • Skládá se ze 3 komor, v přední kapse je organizér na drobné předměty, klíče apod.
  • Hmotnost 1 kg,
  • Rozměr : v 440mm x š 350mm x h 200mm,
  • Objem: 28 l,
  • Nosnost: 9 kg
  • Další vlastnosti batohu: postranní stahovací přezky na ztenčení prázdného batohu, dvě postranní kapsy na lahev, bezpečnostní prvky na všech stranách batohu, polstrované ramenní popruhy, Hrudní pás pro lepší rozložení váhy batohu na zádech, zpevněné vyztužené dno, voděodolný materiál - 100% polyester, tajná kapsička v postranní zádové části batohu.

Vaše názory Batoh studentský Original neon

Máte s tímto produktem Batoh studentský Original neon nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský Original neon koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Sedmdesátčtyři např. (58, 62, 43, apod.)