Batoh studentský Digital

do týdne

Popis Batoh studentský Digital

batoh studentský Digital

• Kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený studentský batoh s 3D zádovým systémem.
  • Polstrování je z prodyšného materiálu.
  • Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.
  • Skládá se ze 3 komor, v přední kapse je organizér na drobné předměty, klíče apod.
  • Hmotnost 0,8 kg,
  • Rozměr : v 460mm x š 340mm x h 200mm,
  • Objem: 25 l, Nosnost: 8 kg
  • Další vlastnosti batohu: postranní stahovací přezky na ztenčení prázdného batohu, dvě postranní kapsy na lahev, bezpečnostní prvky na všech stranách batohu, polstrované ramenní popruhy, Hrudní pás pro lepší rozložení váhy batohu na zádech, zpevněné dno, voděodolný materiál - 100% polyester.

Vaše názory Batoh studentský Digital

Máte s tímto produktem Batoh studentský Digital nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.

Chcete si Batoh studentský Digital koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Napište číslicí kontrolní číslo Šedesátpět např. (58, 62, 43, apod.)